Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная Версия: Иванка
СанТа-Барбара > Холостяк 6
Страницы: 1, 2, 3
Christie's
user posted image

Вік: 20 років.

Знак зодіаку: Водолій.

Місто: Волинська обл., Горохівський р-н, с. Новосілки.

Сім’я: мама Тетяна Леонідівна – домогосподарка, тато Сергій Дмитрович – фермер.

Освіта: Львівський національний аграрний університет, факультет агротехнологій та екології.

Чим займається: студентка.

Захоплення: поезія, футбол.

Ідеал чоловіка: щоб любив, поважав, цінував і добре ставився.

Мета в житті: хороша професія і достаток, кохання та сімейне щастя.

Злючка Ведьмочка
Таке враження, що ця усмішка у неї - її звичайний вираз обличчя, а не усмішка. Вона живенька, незлоблива. Але довго не протримається.
barish
Вроде неплохая дивчина, посмотрим на развитие ее характера, если он буде развиваться...wink.gif
[Показать/Скрыть]
user posted image

Только улыбка у нее какая то "приклеенная"! rolleyes.gif
aquarelle
Одна из немногих со своими губами, что уже дает ей фору в моих глазах :))). Да и вообще, славная девушка, улыбка приятная :)
Heleblanca
Тоже нравится, обояха такая)))
Cheerio
образ искренней девочки, но с натянутой улыбкой... отпустите девочку, не мучайте её.
Nery
Мне кажется, ей не очень удачный образ подобрали. Эти задорность и нежность выглядят искусственными. А что за ними пока не понятно. Мне почему-то кажется, что она довольно скандальная, но могу и ошибаться. Ну и еще она выглядит старше своих лет.
Larisik
Хорошая девочка. rolleyes.gif Футбол любит. biggrin.gif
Ну,а если серьезно,будем посмотреть, соответствует ли действительности предложенный ей образ незамысловатой простушки.Пока у меня она вызывает симпатию,но возникает картинка: маленькая белая мышка,брошенная в террариум. pardon.gif
Злючка Ведьмочка
Виглядає сонечком, відчувається, що в ній мало стервозного досвіду і їй буде не легко суперничати з такими досвідченими стервами як Женя (мені вона подобається), Сніжана, Анет, Катя, Олена.

Буде цікаво поспостерігати за ставленням цих дамоЧок до нейтральних дівчат. Саме ставлення до таких непомітних дівчат і може виявити істинну сутність дівчини.
Цветочек
А Иваннка на русском с холостяком как шпарит rolleyes.gif
Жива такая девочка)
aquarelle
Цитата (Цветочек @ Мар 19 2016, 03:45)
А Иваннка на русском с холостяком как шпарит rolleyes.gif
Жива такая девочка)

Для сельской девушки она шикарно говорит на русском языке
Злючка Ведьмочка
Цитата (aquarelle @ Сегодня, 19:32)
Для сельской девушки она шикарно говорит на русском языке

1) її ломання російської мови гріє мою україномовну душу.... цьомки їй.
2) російська мова як гад (в сенсі змія) вповзла в нашу культуру, в кожну хату. в вухо кожної корови і в ті 40 соток городу, що їх обробляє Іванка.

Іванка мені дуже сподобалась на побаченні. Дуже сподобалось, що вона не хотіла обговорювати своє минуле кохання. і було видно як вона примушує себе це робити. очевидно такий формат шоу, що тра про себе все в деталях. А от розповідь про маму і те ЯК Іванка це розповідала мене тронули. Взагалі то я тєрпєть нєнавіжу, коли діки себе жаліють і ллють соплі/слюні, а тут мене тронуло, я розумію її, я розумію як це важко, коли мама хворі і все лягає на твої ще дитячі плечики.

Була б вдячна Іраклію, якби її потримав в шоу подовше, хай дівчина попіариться. Може і для неї на стб знайдеться робота.
aquarelle
Цитата (Злючка Ведьмочка @ Мар 19 2016, 20:15)

1) її ломання російської мови гріє мою україномовну душу.... цьомки їй.
2) російська мова як гад (в сенсі змія) вповзла в нашу культуру, в кожну хату. в вухо кожної корови і в ті 40 соток городу, що їх обробляє Іванка.

Іванка мені дуже сподобалась на побаченні. Дуже сподобалось, що вона не хотіла обговорювати своє минуле кохання. і було видно як вона примушує себе це робити. очевидно такий формат шоу, що тра про себе все в деталях. А от розповідь про маму і те ЯК Іванка це розповідала мене тронули. Взагалі то я тєрпєть нєнавіжу, коли діки себе жаліють і ллють соплі/слюні, а тут мене тронуло, я розумію її, я розумію як це важко, коли мама хворі і все лягає на твої ще дитячі плечики.

Була б вдячна Іраклію, якби її потримав в шоу подовше, хай дівчина попіариться. Може і для неї на стб знайдеться робота.

Ну, не знаю... Я жила на Волыни и не скажу, что там все так хорошо говорят на русском языке.
Злючка Ведьмочка
Цитата (aquarelle @ Сегодня, 21:15)
Ну, не знаю... Я жила на Волыни и не скажу, что там все так хорошо говорят на русском языке.

послухай ще раз її. У неї сильний акцент. Я на це звернула увагу, ти ж знаєш, що у мене в цьому пунктик.

А те ,що дівчина непогано говорить, то ти по телебаченню бачила хоч один нормальний україномовний фільм, чи пісні, чи передачі? Є хоч щось українською? Нас україномовних вже так зажали в куток в рідній Ненці, що навіть на Волині починають люди гооврити кацапською.
Ksu-ha
Понравилась Иванка на свидании. Действительно, без притворства, ломаний, соплей-нытья. Но мне категорически не нра её улыбка. Она конечно, не виновата, но иногда кажется, что вот-вот лицо треснет. А когда её показывают сбоку, или с распущенными волосами - ну прям живая украинская красотка, и всё своё give_rose.gif
Да, я тоже заметила, что она немного с акцентом говорит на русском. Но, к примеру, Марьяна на украинском более неестественно говорила, чем Иванка на русском.
У меня родственники живут в Винницкой области, собсна, я сама там выросла. Так вот они так же говорят на русском, как-то немного неуверенно что ли, и чётко произнося звук "о". Но это и нормально. Мы когда к ним приезжаем - сразу переходим на украинский, а они когда к нам - то они на русском говорят. Как-то так удобнее и проще.
aquarelle
Цитата (Злючка Ведьмочка @ Мар 19 2016, 21:38)

послухай ще раз її. У неї сильний акцент. Я на це звернула увагу, ти ж знаєш, що у мене в цьому пунктик.

А те ,що дівчина непогано говорить, то ти по телебаченню бачила хоч один нормальний україномовний фільм, чи пісні, чи передачі? Є хоч щось українською? Нас україномовних вже так зажали в куток в рідній Ненці, що навіть на Волині починають люди гооврити кацапською.

Ну, не буду спорить, я не живу в Украине уже много лет
aquarelle

Между прочим, когда я была в Крыму в 2013 году, я ходила в кинотеатр. С украинской озвучкой :)
Злючка Ведьмочка
Цитата (aquarelle @ Сегодня, 13:08)
Между прочим, когда я была в Крыму в 2013 году, я ходила в кинотеатр. С украинской озвучкой :)

є різниця між україномовним середовищем і десь в якомусь кінотеатрі фільм, який ти якраз хочеш подивитись, українською.... user posted image
aquarelle

Сегодня послушала ее видеообращение. Ты права. У нее сильный акцент. Но она все равно классная!
barish
[Показать/Скрыть]
user posted image
Ksu-ha
На этой фотке Иванка красотка. rolleyes.gif
Злючка Ведьмочка
Цитата (Ksu-ha @ Вчера, 17:43)
На этой фотке Иванка красотка. rolleyes.gif

але сукня на ній жахлива
Тигра
могли бы орги уже и попросить Холостяка выгнать Иванку после поездки в какую-нидь страну..
а то там половина этих куриц все равно повылетают скоро, а девочка бы хоть съездила мир посмотрела
в жизни у нее вряд ли такая возможность была, а с нынешними ценами, вряд ли скоро будет

еще и на метро ее посадили, когда выгнали
ни стыда, ни совести - могли бы сделать сказку для одной конкретной девочки wink.gif
Кэролайн
Цитата (Тигра @ Сегодня, 14:34)
ни стыда, ни совести - могли бы сделать сказку для одной конкретной девочки

Кстати да, я об этом забыла. Это было нечто! Одни на "лимузинах" уезжают, а бедная Иванка на метро...(где тут смайлик "дурдом"?)
Интересно, а если бы в лесу церемония таки состоялась? Как бы оттуда уезжала выбывшая? На лошадке, запряженной в телегу?
Н-Лика
Цитата (Тигра @ Сегодня, 14:34)
огли бы орги уже и попросить Холостяка выгнать Иванку после поездки в какую-нидь страну..
а то там половина этих куриц все равно повылетают скоро, а девочка бы хоть съездила мир посмотрела
в жизни у нее вряд ли такая возможность была, а с нынешними ценами, вряд ли скоро будет

ни стыда, ни совести - могли бы сделать сказку для одной конкретной девочки

Я тоже об этом подумала. Пусть бы после Испании ее выгнали, и или всех отправляйте на метро или всех в лимузинах. Но в этом настойчивом акценте на то, что "я дівчина з села", " я поїду доїти корови" есть некая нарочитость. Не из такого уж там села, она держится, разговаривает, выглядит не как "типова сільська дівчина з глибинки, з бідної родини". Во-первых это самое село не так уж и далеко от Луцка(областного центра), а не где-то там в глухом углу "цивилизации", во-вторых девочка учится во Львове, потому, если есть умственные способности, а они у нее явно присутствуют, то "аклиматизироватся" не составляет таких уж больших проблем. Понятно, что это "Я из села" орги сделали ее фишкой, но иногда этого было "замного".
ViLana
Цитата (Кэролайн @ Апр 4 2016, 15:18)
Кстати да, я об этом забыла. Это было нечто! Одни на "лимузинах" уезжают, а бедная Иванка на метро...(где тут смайлик "дурдом"?)
Интересно, а если бы в лесу церемония таки состоялась? Как бы оттуда уезжала выбывшая? На лошадке, запряженной в телегу?

Пешком бы отправили...
Хотя за Женей, после свидания 2+1, приехала машина (а эпизод, вроде, именно в период палаточный)
Cheerio
Цитата (Кэролайн @ Сегодня, 15:18)
рюкзак на плечи и своим ходом до ближайшей дороги попутки ловить. В вечернем платье. Ночью.
ААА
Цитата (Тигра @ Апр 4 2016, 14:34)
могли бы орги уже и попросить Холостяка выгнать Иванку после поездки в какую-нидь страну..

ни стыда, ни совести - могли бы сделать сказку для одной конкретной девочки wink.gif

Девочки, разуйте глаза! там папа фермер, ну о чем вы говорите? Может мама и не совсем здоровая у нее женщина, но что такое фермер - я хорошо знаю! Фермерский труд оч тяжелый - но все начинается с того что у селян забирают так или иначе землю, а потом этих же селян и гонят на работы! Не сам ее папа там пашет, и семья у них не бедная! я не удивлюсь что он бывший председатель колхоза который приХватизировал колхоз, земли, технику и селян взял в рабство! И может она и умеет доить коров, но я очень сомневаюсь что папа на которого пашет весь "колхоз" даст своему "цветочку" перетрудиться!!! Она милая приятная девочка, но не стоит думать что она простушка! Я в это не верю ни секунды! Она учится в хорошем вузе и я уверена у семьи есть деньги отправить дочку отдохнуть на каникулы!

Цитата (Н-Лика @ Апр 4 2016, 15:53)
Но в этом настойчивом акценте на то, что "я дівчина з села", " я поїду доїти корови" есть некая нарочитость. Не из такого уж там села, она держится, разговаривает, выглядит не как "типова сільська дівчина з глибинки, з бідної родини". Во-первых это самое село не так уж и далеко от Луцка(областного центра), а не где-то там в глухом углу "цивилизации", во-вторых девочка учится во Львове, потому, если есть умственные способности, а они у нее явно присутствуют, то  "аклиматизироватся"  не составляет таких уж больших проблем. Понятно, что это "Я из села" орги сделали ее фишкой, но иногда этого было "замного".

ВО!!! вот вот!!!! friends.gif
Rin@
Цитата (ААА @ Апр 4 2016, 17:05)
Девочки, разуйте глаза! там папа фермер, ну о чем вы говорите? Может мама и не совсем здоровая у нее женщина, но что такое фермер - я хорошо знаю! Фермерский труд оч тяжелый - но все начинается с того что у селян забирают так или иначе землю, а потом этих же селян и гонят на работы! Не сам ее папа там пашет, и семья у них не бедная! я не удивлюсь что он бывший председатель колхоза который приХватизировал колхоз, земли, технику и селян взял в рабство! И может она и умеет доить коров, но я очень сомневаюсь что папа на которого пашет весь "колхоз" даст своему "цветочку" перетрудиться!!! Она милая приятная девочка, но не стоит думать что она простушка! Я в это не верю ни секунды! Она учится в хорошем вузе и я уверена у семьи есть деньги отправить дочку отдохнуть на каникулы!

Ви так категорично говорите, що у них не бідна сім'я наче вони Ваші родичі і Вам це достеменно відомо. Не буду сперечатись про протилежне, бо не знаю її особисто і її сім'ю, але категорично заявляти, що сім'я небідна, припускати про приХватизацію, рабство і тому подібне не знаючи людей ІМХО занадто.
Якщо Ви вважаєте, що фермери зажиточні люди, то, повірте, далеко не всі, по одній простій причині - зараз робиться все для того, щоб сільське господарство не вижило) крім того, зараз фермерами називають усіх, хто працює на землі, і можливо батько "фермер" лише тому, що має трактора, а донька вчиться у Львові не тому, що він собі може це дозволити, а тому, що хоче для своєї дитини чогось кращого, зауважте, що вона вчиться не на престижному факультеті і швидше за все на державному (переконана що на таких факультетах місць вистачає). Звісно, це теж припущення, але дещо іншого роду.
На рахунок того, що дівчина зовсім не "забита", то так і хочеться сказати "Людииии! А Ви часто спілкувались з людьми з сіл?" Багато з них по характеру і здатності пробиватися дадуть фору багатьом міським жителям, просто тому, що вони звикли вигризати у життя свою частку і боротися за місце під сонцем.

Н-Лика: Во-первых это самое село не так уж и далеко от Луцка(областного центра), а не где-то там в глухом углу "цивилизации"

ну, як сказати, село знаходиться на відстані 40-45 км від Луцька, для Волині це далеченько, інша справа, що потрібно відійти від стереотипу про забиті села, не розписуватимусь за всю Україну, але на Волині вони далеко не забиті, принаймні велика їх частина)
Кэролайн
Цитата (ААА @ Сегодня, 17:05)
Она милая приятная девочка, но не стоит думать что она простушка! Я в это не верю ни секунды! Она учится в хорошем вузе и я уверена у семьи есть деньги отправить дочку отдохнуть на каникулы!

Сиравно не нада было её в метро отправлять user posted image
ААА
Цитата (Rin@ @ Апр 4 2016, 20:14)
Ви так категорично говорите, що у них не бідна сім'я наче вони Ваші родичі і Вам це достеменно відомо. Не буду сперечатись про протилежне, бо не знаю її особисто і її сім'ю, але категорично заявляти, що сім'я небідна, припускати про приХватизацію, рабство і тому подібне не знаючи людей ІМХО занадто.
Якщо Ви вважаєте, що фермери зажиточні люди, то, повірте, далеко не всі, по одній простій причині - зараз робиться все для того, щоб сільське господарство не вижило) крім того, зараз фермерами називають усіх, хто працює на землі, і можливо батько "фермер" лише тому, що має трактора, а донька вчиться у Львові не тому, що він собі може це дозволити, а тому, що хоче для своєї дитини чогось кращого, зауважте, що вона вчиться не на престижному факультеті і швидше за все на державному (переконана що на таких факультетах місць вистачає). Звісно, це теж припущення, але дещо іншого роду.
На рахунок того, що дівчина зовсім не "забита", то так і хочеться сказати "Людииии! А Ви часто спілкувались з людьми з сіл?" Багато з них по характеру і здатності пробиватися дадуть фору багатьом міським жителям, просто тому, що вони звикли вигризати у життя свою частку і боротися за місце під сонцем.

Н-Лика: Во-первых это самое село не так уж и далеко от Луцка(областного центра), а не где-то там в глухом углу "цивилизации"

ну, як сказати, село знаходиться на відстані 40-45 км від Луцька, для Волині це далеченько, інша справа, що потрібно відійти від стереотипу про забиті села, не розписуватимусь за всю Україну, але на Волині вони далеко не забиті, принаймні велика їх частина)

Сами себе противоречите user posted image , да если вы допускаете, что есть трактор - он уже Царь и Бог в селе. И не одного бедного фермера я не видела. И в профайле четко написано "фермер" а не "обедневший крестьянин". И учится она не абы где, а на факультете что бы продолжить семейное дело! хотя допускаю что на бюджете. И я отлично знаю про положение нашего СХ... Нравится вам думать что она бедная овечка - ваше право, я другого мнения. В любом случае это ваши и мои предположения. user posted image

Про метро - так то даааа, pardon.gif только сложно было бы ее из под земли на лимузине отправить... не ездит он по рельсам имхо))) rofl.gif
Rin@
Цитата (ААА @ Апр 4 2016, 20:54)
Сами себе противоречите user posted image , да если вы допускаете, что есть трактор - он уже Царь и Бог в селе. И не одного бедного фермера я не видела. И в профайле четко написано "фермер" а не "обедневший крестьянин". И учится она не абы где, а на факультете что бы продолжить семейное дело! хотя допускаю что на бюджете. И я отлично знаю про положение нашего СХ... Нравится вам думать что она бедная овечка - ваше право, я другого мнения. В любом случае это ваши и мои предположения. user posted image

Про метро - так то даааа, pardon.gif только сложно было бы ее из под земли на лимузине отправить... не ездит он по рельсам имхо))) rofl.gif

Так я і не думаю, що вона бідна овечка, більше того, вважаю, що Іванка свого шансу в житті не упустить (чому читайте вище))). Просто, я волію не заявляти категорично того, що точно не відомо, і завжди закликаю до цього учасників форуму:)
кілька ремарок:
- якщо Ви не бачили ні одного бідного фермера, то це ще не означає, що їх немає)
- людина з трактором цар в селі, якщо немає ще одної людини з трактором))))))))
- те, що написане в профайлі не завжди істина (СТБ воно таке СТБ))))
- нам не відомо чи вона вчиться, щоб продовжити сімейну справу чи не по карману було поступити на інший факультет
як бачите, в кожного мого і Вашого твердження може бути кілька сторін, і я не відкидаю, що у Ваших припущеннях теж може бути частина правди, але давайте все-таки не бути такими категоричними принаймні в тому, що нам точно не відомо friends.gif
Rin@
не розумію, чому всіх так покоробило те метро) як на мене навпаки прикольно і оригінально, не так як у всіх.
Гірше було б, якби він повільно підвів її до ескалатора і сумними очима дивився як вона підіймається увись, віддаляючись від нього...а потім її плаття заплуталось в ескалаторі, його зупинили і Іраклі вирішив, що це знак - вона має лишитись!
Natic
Мне Иванка нравилась. На фоне всех этих пустых Насть, Ален,Рит, ,жеманной Наташи, чудаковатой Анетти , она -естественная и милая девушка с живыми, лучистыми глазами. Я искренне желаю ей встретить свою вторую половинку и быть счастливой.
Н-Лика
Цитата (Кэролайн @ Вчера, 20:17)

Ой да ладно!40-45 км от Луцка - это почти пригород, это же не Каминь-Каширск в конце-концов ( никого не хочу обидеть). Я училась в Волынском национальном университете имени Леси Украинки вместе с девочками со всех регионов Волыни, по этому знаю не понаслышке. И при чем здесь "забиті села"? Забыти вони чи не забыти, но если люди живут не богато и далеко от города, нет денег на хорошую одежду, маникюр, педикюр, прическу, косметику ,попав в иную среду, человек осознает, что выглядит не так, от этого меняется и поведение. В городе тоже много небогатых, но есть различные акции, скидки, распродажи,мастер классы, и, при желании, можно выглядеть на уровне, если владеешь информацией где, что, почем и когда, это же касается и культурных мероприятий, концертов, тусовок, презентаций. А за 40-45 км легче сесть в маршрутку и за ,максимум, час приехать в тот же Луцк и во всем этом поучаствовать, чем телемпаться где то из другого края области. Может грубо, но все это вместе называется "шлифовка" и за один раз не сделается. Так вот Иванка имеет вид вполне "отшлифованной" девочки, уверенно держится, разговаривает, хорошо выглядит.
Кстати я совсем, вот ни разу, не расписывалась за всю Украину и не считаю, что жители сел в чем-то хуже,просто такие реалии,а вот это Иванкино "Хочу доказати, що ми сільські дівчата, теж чогось варті"просто резало слух.
Н-Лика
Цитата (Rin@ @ Вчера, 21:11)
не розумію, чому всіх так покоробило те метро) як на мене навпаки прикольно і оригінально, не так як у всіх.
Гірше було б, якби він повільно підвів її до ескалатора і сумними очима дивився як вона підіймається увись, віддаляючись від нього...а потім її плаття заплуталось в ескалаторі, його зупинили і Іраклі вирішив, що це знак - вона має лишитись!

Кстати, если бы она поднималась на эскалаторе, а он грустно смотрел ей вслед, то это не такой уж плохой сценарий, а очень даже трогательно, а дальше поднялась на эскалаторе, без запутанного платья, вышла из метро, села в лимузин (как полагается) и уехала.
Cheerio
Хорошая девочка. Пусть ей в жизни повезёт.
Rin@
Цитата (Н-Лика @ Апр 5 2016, 08:10)
Ой да ладно!40-45 км от Луцка - это почти пригород, это же не Каминь-Каширск в конце-концов ( никого не хочу обидеть). Я училась в Волынском национальном университете имени Леси Украинки вместе с девочками со всех регионов Волыни, по этому знаю не понаслышке. И при чем здесь "забиті села"? Забыти вони чи не забыти, но если люди живут не богато и далеко от города, нет денег на хорошую одежду, маникюр, педикюр, прическу, косметику ,попав в иную среду, человек осознает, что выглядит не так, от этого меняется и поведение. В городе тоже много небогатых, но есть различные акции, скидки, распродажи,мастер классы, и, при желании, можно выглядеть на уровне, если владеешь информацией где, что, почем и когда, это же касается и культурных мероприятий, концертов, тусовок, презентаций. А за 40-45 км легче сесть в маршрутку и за ,максимум, час приехать в тот же Луцк и во всем этом поучаствовать, чем телемпаться где то из другого края области. Может грубо, но все это вместе называется "шлифовка" и за один раз не сделается. Так вот Иванка имеет вид вполне "отшлифованной" девочки, уверенно держится, разговаривает, хорошо выглядит.
Кстати я совсем, вот ни разу, не расписывалась за всю Украину и не считаю, что жители сел в чем-то хуже,просто такие реалии,а вот это Иванкино "Хочу доказати, що ми сільські дівчата, теж чогось варті"просто резало слух.

ми з вами, очевидно, говоримо про різні речі, або ж про одне і те ж, але без розуміння один одного.

40-45 км це зовсім не пригород для невеликих обласних центрів, яким є Луцьк (для Києва, Львова тощо можливо, але не для Луцька), а той же Камінь-Каширськ - це районний центр, і для Волині відстань до обласного центру нічого не показує, бо у нас чим далі від обласного центру тим ближче до Польщі або Білорусії або того ж самого Ковеля, який нічим не поступається Луцьку, і перукарні з послугами манікюру є і в районних цетрах (хай трохи не того рівня) тому не розумію для чого взагалі зачіпати відстань))
про забиті села я заговорила саме тому, що існує стереотип - якщо з села, значить має виглядати неохайно або без макіяжу чи манікюру, і не розумію, чому ви дивуєтесь, що Іванка "відшліфована". Вона вчиться у Львові і думаю, що там було де шліфуватись) Чи по-вашому вона мала б ходити у фуфайці і кирзових чоботях?))
А взагалі те, як людина виглядає і її шліфовка залежить в рівній мірі від її бажання (в першу чергу) і від фінансових можливостей, і тут ІМХО не має значення з села людина чи з міста.
Якщо що, то мені Іванка подобалась і, хоч мені теж різав вуха постійний акцент на "сільській дівчині", усі попередні пости включно з цим були спробою за неї вступитись))) а про метро, то був жарт, хороший настрій в мене вчора був)))
Н-Лика
Цитата (Rin@ @ Сегодня, 10:55)
40-45 км це зовсім не пригород для невеликих обласних центрів, яким є Луцьк (для Києва, Львова тощо можливо, але не для Луцька),

А до чого тут величина обласного центру? чи 45-40 кілометрів між Луцьком і будь-яким населеним пунктом розтягуються, бо Луцьк невеликий, а аналогічна відстань між Львовом скорочується, бо Львів великий? 40-45 кілометрів, це майже приміська зона,і дуже багато людей щодня маршрутками їздять на роботу в Луцьк з таких відстаней.
Цитата
про забиті села я заговорила саме тому, що існує стереотип - якщо з села, значить має виглядати неохайно або без макіяжу чи манікюру, і не розумію

Не стереотип, а так і є, не відрізняються нічим ті, що мають гроші і можливість їх якісно застосувати.
Цитата
і не розумію, чому ви дивуєтесь, що Іванка "відшліфована"

Я не дивуюсь, а констатую факт.
Цитата
Чи по-вашому вона мала б ходити у фуфайці і кирзових чоботях?)

Для того щоб" доїти корови", що неодноразово нав"язливо підкреслювалось, сама підходяща уніформа.
Цитата
А взагалі те, як людина виглядає і її шліфовка залежить в рівній мірі від її бажання (в першу чергу) і від фінансових
можливостей, і тут ІМХО не має значення з села людина чи з міста

Правильно. Але коли постійно доїти корови, годувати кролів і їздити на трактрорі,
то нема часу і можливостей шліфуватись. Тому я й кажу що цього акценту "сільська дівчина, яка доїть корови і далі сільської дискотеки світу не бачила" було забагато. Треба було позіціонувати її як студентку зі Львова, що більш відповідає дійсності.
Цитата
а той же Камінь-Каширськ - це районний центр, і для Волині відстань до обласного центру нічого не показує, бо у нас чим далі від обласного центру тим ближче до Польщі або Білорусії або того ж самого Ковеля, який нічим не поступається Луцьку,

Ага-ага, але щось більшість прагне "зачепитись" саме в Луцьку і куди менше бажаючих на ПМЖ в Ковель чи Камінь-Каширськ.
Цитата
тому не розумію для чого взагалі зачіпати відстань))

От хочу і зачіпаю))
Кэролайн
Цитата (ААА @ Вчера, 20:54)
Про метро - так то даааа, pardon.gif только сложно было бы ее из под земли на лимузине отправить... не ездит он по рельсам имхо)))

А нафига ЦР в метро проводили? user posted image
Цитата (Н-Лика @ Сегодня, 08:25)
Кстати, если бы она поднималась на эскалаторе, а он грустно смотрел ей вслед, то это не такой уж плохой сценарий, а очень даже трогательно, а дальше поднялась на эскалаторе, без запутанного платья, вышла из метро, села в лимузин (как полагается) и уехала.

Согласна. Более-менее романтишно.Медленно таяла в дымке, так сказать.
А то скоро ЦР будет на вокзале. И он сразу деву в вагон... user posted image
Тигра
Цитата (Кэролайн @ Сегодня, 13:00)
А нафига ЦР в метро проводили?

может для того, чтобы его некоторые хоть раз в жизни увидели?)))
[Показать/Скрыть]
и не по причине проживания в селе))

Кэролайн
Цитата (Тигра @ Сегодня, 12:17)
может для того, чтобы его некоторые хоть раз в жизни увидели?)))

Воспитательный момент? user posted image
Rin@
Цитата (Н-Лика @ Сегодня, 11:28)
А до чого тут величина обласного центру? чи 45-40 кілометрів між Луцьком і будь-яким населеним пунктом розтягуються, бо Луцьк невеликий, а аналогічна відстань між Львовом скорочується, бо Львів великий? 40-45 кілометрів, це майже приміська зона,і дуже багато людей щодня маршрутками їздять на роботу в Луцьк з таких відстаней.

а до того))) між Луцьком і Рівним 70 км (трохи в іншу сторону, ніж село з якого Іванка, але все ж), то в такому разі її село буде пригородом Луцька чи Рівного?)))))))

Не стереотип, а так і є, не відрізняються нічим ті, що мають гроші і можливість їх якісно застосувати.

абсолютно не згідна, не відрізняються нічим ті, що не лінуються за собою слідкувати;

Для того щоб" доїти корови", що неодноразово нав"язливо підкреслювалось, сама підходяща уніформа.

для того, щоб доїти, можливо, але вона ж їх доїть не цілодобово, та й додому швидше за все приїжджає на канікули та на вихідні, то чому ж вона має носити цю уніформу))

Правильно. Але коли постійно доїти корови, годувати кролів і їздити на трактрорі,
то нема часу і можливостей шліфуватись. Тому я й кажу що цього акценту "сільська дівчина, яка доїть корови і далі сільської дискотеки світу не бачила" було забагато. Треба було позіціонувати її як студентку зі Львова, що більш відповідає дійсності.

а чому "постійно"?? такого акценту я не помітила, помітила акцент просто на сільській дівчині як на походженні, і тут я з Вами згідна - його було забагато

Ага-ага, але щось більшість прагне "зачепитись" саме в Луцьку і куди менше бажаючих на ПМЖ в Ковель чи Камінь-Каширськ.

і що в цьому поганого?)) ну взагалі-то, більшість якраз на заробітках в Польщі і як тільки там починається сезон, то і з Луцька їдуть туди)

От хочу і зачіпаю))

ну і хотіть на здоров'я))))))))

П.С. Може хватить з Іванки нашої уваги?)) хай знайде собі принца на білому тракторі і все у неї буде добре?))

user posted image
ААА
Цитата (ААА @ Вчера, 20:54)
Про метро - так то даааа, pardon.gif только сложно было бы ее из под земли на лимузине отправить... не ездит он по рельсам имхо)))
Цитата (Кэролайн @ Апр 5 2016, 12:00)
А нафига ЦР в метро проводили? user posted image

wacko.gif Это претензия ко мне? bang.gif Я очень сильно извиняюсь worthy.gif , но я честно не имею отношение к сценарию и больше не буду чессСлово! pardon.gif
Кэролайн
Цитата (ААА @ Сегодня, 16:57)

wacko.gif Это претензия ко мне? bang.gif Я очень сильно извиняюсь, но я честно не имею отношение к сценарию и больше не буду чессСлово!

Тю, какая претензия?))))) Я разговор с вами поддерживала. user posted image
Крик души! girl_werewolf.gif
Н-Лика
[Показать/Скрыть]
«ХОЛОСТЯЧКА» ІВАНКА КЛЕВЧУК: УЖЕ НЕ ХОЧУ ПРОСТОГО ХЛОПЦЯ НА РОВЕРІ

07 квітня 2016

Фото: з архіву Іванки КЛЕВЧУК

Сільські дівчата теж круті. Саме це намагалася довести учасниця популярного реаліті-шоу СТБ «Холостяк» Іванка Клевчук. Дівчина з села Новосілки Горохівського району підкоряла грузина, за серце якого перед камерами боролося кілька десятків учасниць. Волинська красуня дійшла до п’ятого випуску телешоу. Далі дороги з «Холостяком» розійшлися, та й дівчина засумнівалася, чи потрібна їй гонитва за цим женихом.

«І поїхала Іванка в Новосілки корови доїти!» – на прощання пожартувала дівчина. Як виявилося, сільська красуня нічим не поступається світським левицям. 21-річна студентка четвертого курсу Львівського аграрного університету вже перемагала на конкурсі краси у своєму виші. А ще юна знаменитість обіцяє, що незабаром її можна буде знову побачити по телевізору. Але подробиці телевізійної кар’єри та особистого життя дівчина поки тримає у таємниці.

ТРАКТОРИСТКА І КОРОЛЕВА КРАСИ В ОДНОМУ ФЛАКОНІ

– Іванко, розкажи, чому ти вирішила піти на цей проект?

– Мене швидше друзі підштовхнули, з якими якось побачили рекламу «Холостяка» по телевізору: «Іванко, іди пробуй, а раптом!?» Пішла на кастинг, який саме проходив у Львові. Пройшла перший відбір, а потім і решту етапів, після яких був дзвінок з СТБ: «Вітаємо, ви у двадцять п’ятці!». Вірю, що на проекті можна знайти своє кохання, хоча й не всім дано. А ще хотіла довести, ми, сільські дівчата, теж круті баби, про що я їй казала у своїй візитці.

– Як твої батьки поставилися до участі в телешоу?

– Мама зраділа! У неї навіть були сльози на очах, сказала: «Пробуй, а чом би й ні». Ще в дитинстві, коли дивилася перший «Холостяк», заявила мамі: «Колись піду на «Холостяк», от побачите!». Мабуть, тоді я послала в космос інформацію. У мене кардинально змінилися взаємини з батьками. Після проекту зрозуміла, що вони в мене найкращі. Шкода, що у пост-шоу «Як вийти заміж» показали не все, що я казала про тата. Так, він у дитинстві піднімав на мене руку, та зараз у нас чудові стосунки.

– То ти справді хотіла знайти своє кохання на проекті?

– Так! Ну не вийшло (сміється).

– Як відбувалися перші знімання у Новосілках?

– Ми виїжджали до річки. Людей не було, таке враження, що всі поховалися, боялися вийти. Тільки кум допоміг мені з трактором. Справді ефектною була моя їзда на тракторі, я навіть права тракториста маю!

НЕ ЗМОГЛА ВІДКРИТИСЯ ЧЕРЕЗ МОВУ

– Які моменти під час знімань були для тебе найскладнішими?

– Я така людина, що для мене немає складнощів. Напевне, найбільша складність – це мовний бар’єр. Навіть плакала, коли дізналася, що маю розмовляти з ним російською мовою. Для мене нічого не було важко: ліс – так ліс, готель – так готель. А от мова…

– Розкажи про холостяка. Який він насправді?

– Хто буде головний герой шоу, залишалося інтригою до першої вечірки. Коли ми під’їхали, бачу, стоїть чоловік, подає мені руку і каже: «Привіт, мене звати Іраклі». Коли дізналася, що він грузин, сказала кілька слів його рідною мовою. Адже у мене багато родичів з Грузії. Мамині сестри повиходили заміж за грузинів. У мене хресний тато грузин, я теж маю там похресницю. Але під час знімань мені довелося спілкуватися з Іраклі російською, яку я погано знаю. Через мовний бар’єр не могла повністю відкритися, постійно виникала якась напруга. Вважаю, що була в нерівних умовах з іншими дівчатами.

– Порівняй перше і останнє враження про холостяка.

– Перше враження взагалі було незрозуміле. Не знала, чим людина дихає. Це ж грузин, гарячий чоловік. І коли уже йшла з проекту, то теж не розібралася в ньому. Коли у нас був тет-а-тет, він запитав, чи я хочу продовження. Чесно відповіла, що не знаю. Рада, що він мене відпустив.

– На першій передачі він відправив з шоу дівчину. Підслухав, що вона бажає пов’язати долю з забезпеченим і реалізованим чоловіком. Як ти ставишся до такого вчинку Іраклі?

– Вона висловила свою точку зору, що хоче багатого та заможного. Він, навпаки, мав би її лишити, адже більша частина прийшла по те саме, але не зізналися. Вважаю, він неправильно зробив.

– А яку роль для тебе має забезпеченість твого обранця?

– Звичайно, фінансовий бік грає важливу роль. Чоловік має бути забезпеченим. Я не хочу мати простого хлопця, який нічого не має та їздить на ровері. Можливо, раніше і на такого була б згідна, але зараз ні. Хочу забезпеченого.

– Якби все складалося на шоу успішно, Іраклі підійшов би на роль твого чоловіка?

– Ні, напевно. Ми різні. Це не моє.

– Одяг, у якому дівчата з’являлися перед камерами, – це був ваш вибір чи допомагали обирати?

– На проекті були стилісти, які допомагали і радили, як краще одягнутися. Звичайно, у нас був свій одяг, але якщо комусь чогось не вистачало, нам, звичайно, допомагали.

– У тебе був образ сільської дівчини. Ти з’явилася у довгому платті з глечиком молока. На цьому умисно робили акцент?

– Не зовсім. Робили акцент на мені, на тому, яка я є. Це є моє, значить, вони мене так одягають.

– Що ти можеш сказати про суперниць? З ким найбільше подружилася? Хто тобі не сподобався?

– Усі дівчата дуже різні, але мені не було важко з ними. Я весела, якщо виникали сварки, підбадьорювала усіх. Найбільше здружилася з Катею Абдаловою (учасниця бійки у лісі). З цією людиною можна у вогонь і у воду. Що до учасниці Анетті… В Анетті з Іраклі своя історія. Вони дивляться один на одного і в них є якийсь контакт. Вона дивна, не така, як усі. Їй симпатизує Іраклі, дуже ревнує його. Чи закохався Іраклі у неї, не знаю. Побачимо у фіналі.

– Хто винен у бійці на Дніпрі?

– Певною мірою винні ми, що не втрутилися і не розвели їх, але і Катя, і Наташа одна одну підбурювали. Вважаю, що найбільше винна у цій ситуації саме Наташа.

– У вас на проекті був «засланий козачок» від Іраклі. Це його подруга Ксюша, яка перебувала на «Холостяку» як учасниця шоу.

– Вважаю, неправильним засилати Ксюшу до дівчат. Ну ти ж мужик! Невже тобі самому не цікаво розібратися, хто є хто? Для чого брати людину, щоб вона тобі доносила?

ЗІРКОВОЇ ХВОРОБИ НЕ ЗАРОБИЛА

– Як змінилося твоє життя після шоу?

– Я не прокинулася знаменитою, зіркової хвороби немає. Але в мене з’явилося багато прихильників. Наприклад, серед давно знайомих хлопців-бізнесменів, які раніше не звертали на мене уваги. А коли дізналися про участь у телешоу стали запрошувати на каву. Ну, думаю, хлопці, не хотіли такою, то не буду з вами й зараз. Думаю, мене моє таки побачить по телевізору! (сміється)

– А на вулиці тебе люди впізнають?

– Так! Нещодавно гуляла центром Львова. Підходять дівчата і кажуть:«Ви Іванка з «Холостяка»? Ви такі худенькі, не така, як по телевізору. Справді, кадр мене ще повнить. Ну і після шоу я кілограмів п’ять скинула. А ще у мене з’явилися фейкові сторінки у соцмережах, які заводять невідомі люди. Я маю тільки профіль в «Інстаграмі».

– Чи є зараз в тебе хлопець, з яким зустрічаєшся?

– Ну, скажу, так, я зараз не в стані закоханості. Є багато знайомих хлопців, які хотіли б щось спробувати, але я не хочу зустрічатися, аби зустрічатися. Мрію знайти ту людину, з якою захочу спробувати все.

– Не жалкуєш, що не дійшла до фіналу?

– Насправді рада, що вибула. Мені на шоу було важко. А ще у проекті з’явилися такі ситуації, що мені за подібне було б потім соромно перед людьми. Уже зараз трапляються поцілунки учасниць з Іраклі. А далі пікантності буде ще більше і гарячіше.

– Чи хочеш ще раз взяти участь у «Холостяку»?

– Ні, не бачу у цьому потреби. Але по телевізору мене ще можна буде побачити і вже скоро, але поки це таємниця.

Кому интересно - о Иванке.
Можете еще зайти в интернет-источник "Таблоїд Волині" там эта статья илюстрирована многими интересными фото ( они у меня сюда не перетащились). В общем я была права - "сільська дівчина" это громко сказано.
ААА
Цитата (Н-Лика @ Апр 7 2016, 15:56)
– А яку роль для тебе має забезпеченість твого обранця?
– Звичайно, фінансовий бік грає важливу роль. Чоловік має бути забезпеченим. Я не хочу мати простого хлопця, який нічого не має та їздить на ровері. Можливо, раніше і на такого була б згідна, але зараз ні. Хочу забезпеченого.

Ведьма , хочу услышать комментарий))))))
Н-Лика
"сс08.04.2016 - 01:29
Дєвочки і мальчики !В неї батько відомий фермер. І вона має стільки бабла ,шо вам городським і не снилось.Так шо не вимахуйтесь ,а кошики в руки і картоплю садити. Тоже мені городські найшлись!"
biggrin.gif
Из коментариев к статье в "Таблоїді Волині" и судя по выставленным там фото, таки правда. " проста сільська дівчина", "дою корови", "лише раз була в місті на дискотеці", "вася на ровері" - nea.gifложь , примитивная и наглая, сценарный ход.
Злючка Ведьмочка
Цитата (ААА @ Апр 7 2016, 20:07)
Ведьма , хочу услышать комментарий))))))

судячи з усього, це бажання в ній з"явилось після лохостяка. Думаю, що її там дівки "правильно" виховували. Думаю. що це вплив того середовища, в якому вона була. Але! Говорити можна багато чого... вона буде звертати вагу на статок, поки не закохається. Нема в ній цього.

Якщо у Наташи це стоїть на першому місці, то у Іванки поки що це не є її метою. Сподіваюсь, що її істинна сутність все ж переможе цю іллюзію і Іванка повернеться до істинних цінностей, а не до хибних.
ААА
Наивная ты все же, Ведьма))) . Когда тебе человек нравится напяливаешь user posted image и начинаешь витать в user posted image . А где же объективность? user posted image
Это архивная версия. Здесь расположена полная версия этой страницы.
Работает на IP.Board © 2020 IPS, Inc.