Страницы: (6) « Первая ... 4 5 [6]   ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Иванка, Участница проекта
Н-ЛикаЖенщина
Отправлено: Апр 13 2016, 10:47
Quote PostQuote Post

Эксперт

Где ты? Member Offline

Цитата (ААА @ Вчера, 21:12)
Да ничего мы такого не говорим!!! Вопрос для нас(меня и тех форумчанок, которые тебе оппонируют) вообще не в доходах мужчин! Тебе же понятным языком пишут- "важно, но не основное!" Важнее умение работать, умение заработать если надо, потенциальное желание в конце концов "нормально" жить , даже не столько для меня пусть для себя живет нормально! А не так - нет машины - и не надо, нет квартиры - и не надо, нет работы и не надо, не может на пожрать заработать - жена заработает, а мне и на диване хорошо! Потому я категорически против трутней! И о какой любви может идти речь в таком случае у такому мужчине? Даже если будет вначале даже сумасшедшая влюбленность, через сколько такой мужик тебя раздражать начнет? Или будешь ему слепо всю жизнь тапки носить?

user posted image user posted image user posted image
PMEmail Poster
ElenaDelonЖенщина
Отправлено: Апр 13 2016, 17:37
Quote PostQuote Post

Гуру

Из: край чудес без кошмаров

Где ты? Member Offline

Награды: 11

Цитата (ААА @ Апр 11 2016, 21:49)

НЕТ!!! потому что у кАрАлевы есть кАроль!!! beee.gif

)) ++
PMEmail Poster
ElenaDelonЖенщина
Отправлено: Апр 13 2016, 17:49
Quote PostQuote Post

Гуру

Из: край чудес без кошмаров

Где ты? Member Offline

Награды: 11

Цитата (Cheerio @ Апр 11 2016, 11:04)
В итоге .. женщина...оказывается полной с****(что не удивительно). Тем не менее он выбирает её.

Можно и я тоже вставлю свои пять копеек ?
user posted image

В ваших практич..ки всегда логичных рассуждениях мне непонятен момент, зачем или почему же он выбирает эту женщину выбирает "тем не менее" , если думает, что понял ее таковую су*щность?

Этап 2 в дилемме Хайнца или этап 6?
PMEmail Poster
CheerioМужчина
Отправлено: Апр 13 2016, 20:48
Quote PostQuote Post

Эксперт

Где ты? Member Offline

Цитата (ElenaDelon @ Сегодня, 15:54)
зачем или почему же он выбирает эту женщину выбирает "тем не менее" , если думает, что понял ее таковую су*щность?
"тем не менее" и "в итоге" это со стороны всезнающих наблюдателей. С его стороны - она единственная привлекательная женщина готовая вместе с ним быть. Хотя даже если он и поймёт что она из себя представляет, "если нельзя но очень хочется - то можно". Да и женщины ведь выходят за мужчин в надежде что смогут их изменить?
PMEmail Poster
Злючка ВедьмочкаЖенщина
Отправлено: Апр 13 2016, 23:18
Quote PostQuote Post

хурделиця форуму

Из: з самої Приісподньої

Где ты? Member Offline

Награды: 1

Цитата (Rin@ @ Вчера, 22:30)
Усі не в ногу, тільки я в ногу)))))))) хоч я не ААА, але дозволю собі відповісти, оскільки я теж в якійсь мірі Ваш опонент, а значить, за Вашими словами - параноїк. Жоден з тих, хто вступав у дискусію не виправдовував того, про що ви написали. Говорили про рівність в стосунках, а це, погодьтесь, зовсім інше.

так вся ж суть в тому, що я ж зовсім про інше говорила. Я вела мову не про стосунки, а рпо вибір. А ви чомусь обов"язково переводите розмову у площину стосунків. Вибір і стосунки - це не одне і те ж.
Цитата (ААА @ Вчера, 22:32)
Ведьма, дорогая! женщина не может быть как мужчина! как бы не хотела! физиология разная! и ФУНКЦИИ разные!

Тобто ти хочеш сказати, що жінка не може бути розумною як чоловік, жінка не може бути мудрою як чоловік, жінка не може бути доброю як чоловік, жінка не може бути вольовою як чоловік?
хорошей матерью и заниматься воспитанием ребенка если ты должна работать 20 часов в сутки!

а чому вона обов"язково має працювати 20 годин на добу? От мені не зрозуміло, хто заважє жінці жити на ту зарплату, яку вона отримує? Хто заважає жінці отримувати більшу зарплату. Я взагалі вважаю роботу по 20 годин на добу як виключення, а не норму. А для тебе це норма? Запросам ніколи не буде меж, грошей ніколи не буває багато, і всіх грошей ніколи не заробиш. Можливо жінці є сенс трішки вгамувати свої апетити і носити трусики не 300 баксів, а звичайні трусики за 100 грн? І можливо не обов"язково їй іздити на Майбосі, можна і на маршрутці, ні? Питання вибору і апетитів...
Женщине нужен мужчина, а ребенку любого пола отец!!!

А хто її примушує виганяти чоловіка, розводитись з ним? Його зарплата, яка не відповідає її апетитам? А те, що дитинці потрібен тато, вона згадує коли? Може було б краще про це подумати, коли розводиться?
или с мужем или со своими убеждениями)))

не просто погоджуюсь, а підтримую всіма руками і ногами і тому, коли ти виходила заміж за студента (не ти конкретно), а потім він виявився звичайним бухгалтером, а у сусіди статки більші, то і стаєш перед вибором, або ти з чоловіком, або зі своїми апетитами user posted image
Цитата (ААА @ Вчера, 23:12)
Вот связи не вижу... ну остался ребенок с матерью, почему теперь за него отвечает только мать? Отец же живой?

Зараз вона, дитина заміжня. У нас з тобою очевидно різні розуміння "відповідати за дитину". В моєму розумінні відповідати за дитину - це відповідати за її психологічний стан, за її емоційний стан, за її безпеку, за те, щоб вона не була голодна, не ходила в брудному, нормально спала, коли хворіє була полікована тощо. Як може тато, чи мама регулювати ці речі, якщо він/вона живе в іншому місті, або має вже іншу родину? Так, він/вона може і має брати участь у вихованні, але все ж таки за дитину відповідає той, з ким вона живе. Ні?
PMEmail Poster
Злючка ВедьмочкаЖенщина
Отправлено: Апр 13 2016, 23:47
Quote PostQuote Post

хурделиця форуму

Где ты? Member Offline

Ибо там не идет мужчина свататься если не может содержать семью!

тільки поняття "утримувати родину" є різним. Можна утримувати, щоб їла суп з хлібом кожен день, а можна утримувати, щоб купалась в шампанському.
такое впечатление что тебя окружают одни слабые на передок аферистки)))

Ні, мене оточують надто багато прагматичних жінок, включаючи мою матусю, які, як і ти шукають собі багатого.... Це правда. І так смішно, адже поняття "багатий" дуже широке, для когось мати машину - норма, а для когось - вершина багатства. Ось так і живемо всі. user posted image Тобто результат виходить, що всі потуги знайти багатого..... а хтось завжди буде багатший і твій на його тлі буде трутнем. Ну, ти зроузміла, що я хотіла сказати? user posted image Тобто хочу сказати, що якщо шукати багатого, то пошук буде бескінечний... - і коли зупирнитись?
Глупости... обязанности по ребенку можно и нужно делить.

Цікаво, як ти реально це бачиш? Тато живе в Києві, а мама в Москві. Як він/вона з Києва може нести відповідальність за безпеку дитини? Як він/вона може нести відповідальність за те, щоб у дитини були витерті соплі, поміняний підгузок, щоб вона була нагодована. Як? Реально як?
ну почему же "що" и "як" если надо будет... только зачем??? зачем как молдавский комсомолец создавать трудности что бы потом их мужественно преодолевать? Вот моя подруга выжила... но сколько сил было положено, сколько жертв принесено... Зачем????

Ти спроможність жінки забезпечети себе саму розглядаєш як труднощі? Якщо так, то тоді наша дискусія взагалі про різне, тобто тут тоді має бути мова про те, які якості ти вважаєш потрібними для жінки, а які зайвими.
Я вважаю, що жінка має бути такою, щоб могла обійтись без чоловіка, і лише кохання без нього не може бути. Так само я виховувала свого сина, він має бути таким, щоб легко обійтись без жінки, щоб для нього невипрана сорочка і не зварений борщик не були труднощами, і лише кохання без неї ніяк. Очевидно ти жінку розглядаєш зовсім на іншому рівні і в іншому світлі. І ось саме це у нас з тобою не співпадає і саме тому ми ведемо дискусію.
свободу от чего?

Це питання мені задають багато хто, і мама і чоловік. Свободу від обов"язків. Я нікому нічого не "должна". Я все роблю виключно добровільно, тому що я так вважаю потрібним.
Ты хочешь сказать что растила сына одна?

Ні, сина я ростила не одна. Він був і є зігрітий любов"ю тата, бабусі, дідуся, сестер і інших родичів. Але відповідальність за нього несла я одна. Лише я вирішувала, що для мого сина добре, а що погано. І коли мій чоловік міг нашому сину сказати якось грубо, тіпа "закрой рот", я кидалась на нього як кобра (умовно) і шипіла і чоловік ішов вибачатись, тобто стиль стосунків задавала я, бо лише я знала досконало душу свого сина. user posted image
а сколько жертв было принесено?

багато - починаючи з безсонних ночей і закінчуючи крупною сумою грошей на навчання в престижному університеті. І основна моя жертва - я відпустила свого сина в самостійне життя, хоча спокуса залишити його біля себе, жити за його спиною була дуже велика. І я сама перед собою пишаюсь цим, я дуже горда собою, що я правильно розставляла пріоритети в моєму житті, що я ні на кого не перекладала відповідальність за мою дитину, і мені є чим пишатись. А гроші.... хм - їх завжди не вистачає і цьому нема меж. А ти, ти без жертв підняла свою дитину?
PMEmail Poster
Н-ЛикаЖенщина
Отправлено: Апр 14 2016, 11:01
Quote PostQuote Post

Эксперт

Где ты? Member Offline

Цитата (Злючка Ведьмочка @ Вчера, 21:23)
В моєму розумінні відповідати за дитину - це відповідати за її психологічний стан, за її емоційний стан, за її безпеку, за те, щоб вона не була голодна, не ходила в брудному, нормально спала, коли хворіє була полікована тощо. Як може тато, чи мама регулювати ці речі, якщо він/вона живе в іншому місті, або має вже іншу родину? Так, він/вона може і має брати участь у вихованні, але все ж таки за дитину відповідає той, з ким вона живе. Ні?

За дитину ПОВИННІ відповідати ДВОЄ батьків, не залежно від того живуть вони разом чи розлучені. Іншу родину собі майте, хоч дві, але ваша рідна дитина через те не перестає бути вам рідною. Якщо кожен день не можна бачитись, хоч на кілька хвилин, то приймні зателефонувати і спитати, а ти доця(синочок) здорова,а в тебе все добре, а тебе ніхто не ображає, а ти їла, а є в тебе гроші щоб купити на перерві в школі булочку і компот і т.д. ніщо не заважає ( по голосу і тону дитини можна багато що зрозуміти) і якщо здасться, що щось не так, то йти до дитини і на власні очі переконуватись, що та як. А відносно проживання в іншому місті, то треба своє життя влаштовувати так, щоб проживати з своєю рідною дитиною в одному місті принаймні поки вона не виросла і потребує вашого захисту і підтримки.Розлучаєтесь з своїм подружжям, а не з дитиною і від обов"язків батьківських- материнських свідоцтво про розлучення не звільняє.
PMEmail Poster
АААЖенщина
Отправлено: Апр 16 2016, 23:07
Quote PostQuote Post

Как у себя дома

Где ты? Member Offline

Цитата (Злючка Ведьмочка @ Апр 13 2016, 21:23)
так вся ж суть в тому, що я ж зовсім про інше говорила. Я вела мову не про стосунки, а рпо вибір. А ви чомусь обов"язково переводите розмову у площину стосунків. Вибір і стосунки - це не одне і те ж.

А для чего же мы тогда делаем выбор если не для отношений? что бы потусить - так все равно с кем)))

Цитата
Тобто ти хочеш сказати, що жінка не може бути розумною як чоловік, жінка не може бути мудрою як чоловік, жінка не може бути доброю як чоловік, жінка не може бути  вольовою як чоловік?

это она может, но она не может работать как мужчина и выполнять его другие фунции, если она хочет реализовать свои на все 100%

Цитата
а чому вона обов"язково має працювати 20 годин на добу? От мені не зрозуміло, хто заважє жінці жити на ту зарплату, яку вона отримує? Хто заважає жінці отримувати більшу зарплату. Я взагалі вважаю роботу по 20 годин на добу як виключення, а не норму. А для тебе це норма? Запросам ніколи не буде меж, грошей ніколи не буває багато, і всіх грошей ніколи не заробиш. Можливо жінці є сенс трішки вгамувати свої апетити і носити трусики не 300 баксів, а звичайні трусики за 100 грн? І можливо не обов"язково їй іздити на Майбосі, можна і на маршрутці, ні? Питання вибору і апетитів...
если опять же вернуться к моей подруге - вдове... у нее нет ненормальных или даже завышенных запросов и машины нет вообще никакой и на маршрутке она не ездит, а все большей частью на комунальном транспорте. Ребенка она на половину с секонда одевает и сама не в брильянтах ходит. Ей надо платить ипотеку - раз, комуналку тоже никто не отменятл - два, школа - бешенные деньги (начиная от одеть ребенка, купить книги, заплатить за разное, сдать на ремонт подарки и прочее + кружок)-три, прокормиться тоже не дешево, ну так текущее купить - что надо для хозяйства... она имеет высшее образование... но ее НИИ где она работала - закрыли...по образованию она технолог какой-то... что-то не сильно популярное, вот и пошла она куда смогла найти, работа ее не сильно высокооплачиваемая, да еще и сдельная... чем больше поработаешь тем больше заработаешь, вот и приходится...

Цитата
А хто її примушує виганяти чоловіка, розводитись з ним? Його зарплата, яка не відповідає її апетитам? А те, що дитинці потрібен тато, вона згадує коли? Може було б краще про це подумати, коли розводиться?
вопрос отношу к категории риторических потому что не ясно про кого речь))) или имена -пароли- явки)))

Цитата
Зараз вона, дитина заміжня. У нас з тобою очевидно різні розуміння "відповідати за дитину". В моєму розумінні відповідати за дитину - це відповідати за її психологічний стан, за її емоційний стан, за її безпеку, за те, щоб вона не була голодна, не ходила в брудному,   нормально спала, коли хворіє була полікована тощо. Як може тато, чи мама регулювати ці речі, якщо він/вона живе в іншому місті, або має вже іншу родину? Так, він/вона може і має брати участь у вихованні, але все ж таки за дитину відповідає той, з ким вона живе. Ні?
Ну непосредственно - тот кто живет это понятно, но все расходы можно и нужно делить пополам, брать ребенка на каникулы на выходные ... одним словом всегда можно найти возможность участвовать в жизни ребенка и общаться можно по телефону или другими способами - было бы желание

Цитата (Злючка Ведьмочка @ Апр 13 2016, 21:52)
які, як і ти шукають собі багатого....
. Я не искала себе богатого никогда))) потому что когда я выходила замуж - такого понятия не существовало)))

Цитата
І так смішно, адже поняття "багатий" дуже широке, для когось мати машину - норма, а для когось - вершина багатства. Ось так і живемо всі.  user posted image  Тобто результат виходить, що всі потуги знайти багатого..... а хтось завжди буде багатший і твій на його тлі буде трутнем. Ну, ти зроузміла, що я хотіла сказати?  user posted image Тобто хочу сказати, що якщо шукати багатого, то пошук буде бескінечний... - і коли зупирнитись?
ну да по любому если каждое дело доводить до абсурда, то абсурдным оно и будет)))

Цитата
Ти спроможність жінки забезпечети себе саму розглядаєш як труднощі?
саму себя нет, я вообще не прихотлива), потребности семьи и ренка - это совсем другое... а обеспечивать все что ты перечислила выше и еще и самостоятельно и еще и работать - вот теряюсь ... не знаю назвать это бредом или абсурдом...
Цитата
Ні, сина я ростила не одна. Він був і є зігрітий любов"ю тата, бабусі, дідуся, сестер і інших родичів. Але відповідальність за нього несла я одна. Лише я вирішувала, що для мого сина добре, а що погано. І коли мій чоловік міг нашому сину сказати якось грубо, тіпа "закрой рот", я кидалась на нього як кобра (умовно) і шипіла і чоловік ішов вибачатись, тобто стиль стосунків задавала я, бо лише я знала досконало душу свого сина.  user posted image
промолчу - как строить отношения в семье каждый решает сам - это не тема для обсуждения... у меня по другому все)))

Цитата
багато - починаючи з безсонних ночей і закінчуючи крупною сумою грошей на навчання в престижному університеті. І основна моя жертва -  я відпустила свого сина в самостійне життя, хоча спокуса залишити його біля себе, жити за його спиною була дуже велика. І я сама перед собою пишаюсь цим, я дуже горда собою, що я правильно розставляла пріоритети в моєму житті, що я ні на кого не перекладала відповідальність за мою дитину, і мені є чим  пишатись. А гроші.... хм - їх завжди не вистачає і цьому нема меж. А ти, ти без жертв підняла свою дитину?
никаких жертв на алтарь семьи я не принесла... ну может отказала себе в каких-то излишествах, что бы перенаправить средства на более нужное для ребенка)))
PMEmail Poster
Злючка ВедьмочкаЖенщина
Отправлено: Апр 16 2016, 23:54
Quote PostQuote Post

хурделиця форуму

Где ты? Member Offline

Цитата (ААА @ Сегодня, 23:12)
Ей надо платить ипотеку
но ее НИИ где она работала

вона живе в расєє?
участвовать в жизни ребенка

погоджуюсь. Але! "Участвовать" і нести відповідальність - це різні речі. І я не проти грошей, але гроші не можуть нести відповідальність, скільки б ти їх не давав.
саму себя нет, я вообще не прихотлива), потребности семьи и ренка - это совсем другое... а обеспечивать все что ты перечислила выше и еще и самостоятельно и еще и работать - вот теряюсь ... не знаю назвать это бредом или абсурдом...

ААА, ти або свідомо утріруєш, або просто приписуєш мені те, чого я не говорила. Я ніколи не говорила, що чоловік. якщо він може працювати, має не працювати. Я говорила лише, що шукати багатого чоловіка, тобто свідомо поставити собі мету знайти багатого - це аморально, як на мене і така жінка нікчемна. Тому що жінка, яка впевнена в своїх силах, вона буде шукати кохання.
А потребам ніколи не буде меж і як визначити, чи вона задовольняються чи ні, ці потреби?

Я вважаю, що кожен має вносити в родину рівну частини добробуту.
Якщо чоловік багатий, тобто забезпечує повністю родину матеріально сам, що дає йому жінка? Секс? Дитину ви*рала, яку виховує нянька? Борщик варить замість дорогого кухаря? Що? Живе трутнем і в с*аку п"ятами б"є. Ось про таке ти життя мрієш? Такі стосунки ти вважаєш ідеальними?
PMEmail Poster
АААЖенщина
Отправлено: Апр 17 2016, 16:12
Quote PostQuote Post

Как у себя дома

Где ты? Member Offline

Цитата (Злючка Ведьмочка @ Апр 16 2016, 21:59)
вона живе в расєє?
Нет она живет на Украине, но она не юная барышня, из многодетной (очень хорошей семьи), очень не глупая по жизни. И когда все поженились и повыходили замуж, а были прописаны у родителей, ей удалось взять молодежную ипотеку на 20 лет кажется ... ну это было еще во времена Ющенко (была такая программа) пока он не успел прикрыть эту лавочку

Цитата
ААА, ти або свідомо утріруєш, або просто приписуєш мені те, чого я не говорила. Я ніколи не говорила, що чоловік. якщо він може працювати, має не працювати. Я говорила лише, що шукати багатого чоловіка, тобто свідомо поставити собі мету знайти багатого - це аморально, як на мене і така жінка нікчемна. Тому що  жінка, яка впевнена в своїх силах, вона буде шукати кохання. А потребам ніколи не буде меж і як визначити, чи вона задовольняються чи ні, ці потреби?
Нет просто ты педалируешь "богатого" как основной кретерий, а тебе все пытаются сказать что это ВАЖНЫЙ КРЕТЕРИЙ практически для всех, но НЕ ОСНОВНОЙ. потому что легче жить "с богатым и здоровым, а не с бедным и больным" - надеюсь эта народная мудрость не вызывает у тебя протеста? А ВСЕ ХОТЯТ ЖИТЬ ЛЕГЧЕ!!! beee.gif pardon.gif

Цитата
Я вважаю, що кожен має вносити в родину рівну частини добробуту.
думаю тут никто не против)))
Цитата
Якщо чоловік багатий, тобто забезпечує повністю родину матеріально сам, що дає йому жінка? Секс? Дитину ви*рала, яку виховує нянька? Борщик варить замість дорогого кухаря? Що? Живе трутнем і в с*аку п"ятами б"є. Ось про таке ти життя мрієш? Такі стосунки ти вважаєш ідеальними?
не передергивай))) тут никто ничего подобного не говорил))) Более того если ты хоть что -то читаешь кроме того что сама написала - то видела как практически все осуждают Наташу))) beee.gif
ps.gif я вот подумала, а почему бы женщине в таком случае просто не ЛЮБИТЬ своего мужа если она вышла за муж по любви! за богатого? К примеру когда он будет приходить с работы она не уставшая, не раздраженная будет с ним мила, весела, исполнять все его желания, "кормить с ложечки", приносить тапочки, сидеть и преданно заглядывать ему в глаза пока он ест, пойдет с ним в душ со всеми вытекающими derisive.gif и дальше в спальню и сделает массаж и расслабит его и по-мурчит... Мужчины скажите свое веское слово, вы бы готовы были работать ради такой женщины и добывать для нее "богатсва и блага" ? Вы бы какую предпочли такую или "равную", которая пашет на работе наравне с вами, и вечером забегает после работы скупает полуфабрикаты и кричит с порога - иди помоги мне я устала как собака, или просто кричит - иди приготовь себе сам мне тут еще отчет на пол ночи делать, потом сидит весь вечер учит уроки с ребенком, потому гладит на завтра или уже сил нет не гладит, моет посуду или уже не моет ибо пофиг и потом еле доползая до кровати засыпает метверцким сном едва успев раздеться???))))

ps.gif ps.gif да еще забыла упомянуть что первая красавица ухоженная, а вторая ну такое... что успеет... в лучшем случае макияж и маникюр, а бывает что или некогда или и так сойдет, "я же самодостаточная - он меня и так должен любить ибо я равная и ни в чем ему не уступаю, пусть еще вторую такую найдет")))) derisive.gif

ps.gif ps.gif ps.gif еще вот подумала... собственно решила ответить на твой прямой вопрос))) Во первых про такое я лично никогда не мечтала и сама работаю я с 17 лет... Мои лично мечты менялись напротяжении жизни неоднократно, но в данный отрезок своей жизни я скажу так... мне ооочень не хватает времени и возможности больше заниматься ребенком! Если бы я не работала я бы все свое время дневное посвящала бы ему... и смогла бы больше ему дать в плане развития, я же за работой не просто ребенка не вижу, я вообще ничего вокруг не вижу, и это меня не радует, но не работать я не могу и по другому относиться к работе не могу... ну короче речь не обо мне))) derisive.gif
PMEmail Poster
Злючка ВедьмочкаЖенщина
Отправлено: Апр 17 2016, 23:08
Quote PostQuote Post

хурделиця форуму

Где ты? Member Offline

Цитата (ААА @ Сегодня, 16:17)
Нет она живет на Украине

тому вона так погано і живе, що живе НА Україні, бо якби жила В Україні, то жилаб гарно.
Цитата (ААА @ Сегодня, 16:17)
Нет просто ты педалируешь "богатого" как основной кретерий, а тебе все пытаются сказать что это ВАЖНЫЙ КРЕТЕРИЙ практически для всех, но НЕ ОСНОВНОЙ. потому что легче жить "с богатым и здоровым, а не с бедным и больным" - надеюсь эта народная мудрость не вызывает у тебя протеста? А ВСЕ ХОТЯТ ЖИТЬ ЛЕГЧЕ!!! beee.gif pardon.gif

не викручуйся. Мова зайшла за те, що Іванка сказала, що тепер шукає собі багатого. Я сказала, що це ганьба. Ви почали мені доводити, що якщо чоловік не багатий, то він трутень. Я задавала запитання, я приводила аргументи, але ви стояли на свойому, що тра лише багатий чоловік і крапка. Я навіть запитала тебе, про яка ж межа, де починається багатий або починається трутень. Так я скажу ще раз, що вже сказала, що ЖИТИ з багатим - це праця (якщо ти не лялька) так само як і з бідним, а ШУКАТИ багатого - це аморально.
Все решта, що ти описала.... у тебе якесь спотворення розуміння ролі жінки в суспільстві і взагалі, якщо я правильно тебе зрозуміла. Жінка має розвиватись, реалізовуватись і дарувати кохання і любов. А те що ти описала, то то прислуга, психологічно-сексуальна прислуга, в обох твоїх картинках.
ps.gif ps.gif ps.gif У мене завжди вистачало і вистачає часу на близьких, на моїх рідних і ніяка робота не може затьмарувати мені їх. ААА, це питання вибору, що тобі дорожче, що тобі цінніше і чого хочеш ти сама. Якщо тобі важливіше помитий посуд, а не спілкування з дитиною, то так і буде.
PMEmail Poster
АААЖенщина
Отправлено: Апр 17 2016, 23:50
Quote PostQuote Post

Как у себя дома

Где ты? Member Offline

Цитата (Злючка Ведьмочка @ Апр 17 2016, 21:13)
а ШУКАТИ багатого - це аморально.
ясно))) а искать богатого что бы полюбить? biggrin.gif
Цитата
Все решта, що ти описала.... у тебе якесь спотворення розуміння ролі жінки в суспільстві і взагалі, якщо я правильно тебе зрозуміла. Жінка має розвиватись, реалізовуватись і дарувати кохання і любов. А те що ти описала, то то прислуга, психологічно-сексуальна прислуга, в обох твоїх картинках.

прислуга... это если для тебя это работа и повинность, и если ты так к этому относишься))) ты когда мужу готовишь есть - ты прислуга? Если ты любишь человека так, как ты любишь на этом акцентировать, ты априори не можешь быть прислугой! потому что если любишь ты хочешь сделать ему приятное и если он от тебя этого ожидает, а я думаю что большинство мужчин бы хотели это получать - то это не прислуживание, а это часть отношений). И обратное - если тебе муж кофе утром в постель принесет - это он тебе прислужил?
Цитата
ААА, це питання вибору, що тобі дорожче, що тобі цінніше і чого хочеш ти сама. Якщо тобі важливіше помитий посуд, а не спілкування з дитиною, то так і буде.
да выбор есть всегда но иногда есть выбор без выбора)))
PMEmail Poster
Злючка ВедьмочкаЖенщина
Отправлено: Апр 18 2016, 00:05
Quote PostQuote Post

хурделиця форуму

Где ты? Member Offline

Цитата (ААА @ Сегодня, 23:55)
прислуга... это если для тебя это работа и повинность, и если ты так к этому относишься))) ты когда мужу готовишь есть - ты прислуга? Если ты любишь человека так, как ты любишь на этом акцентировать, ты априори не можешь быть прислугой! потому что если любишь ты хочешь сделать ему приятное и если он от тебя этого ожидает, а я думаю что большинство мужчин бы хотели это получать - то это не прислуживание, а это часть отношений). И обратное - если тебе муж кофе утром в постель принесет - это он тебе прислужил?

ти якось через раз пишеш.... Коли кохаєш людину, то для тебе буде важливо зробити її щасливою, тобто любов - це віддавати, а не брати. І якщо чоловік тебе любить, то він теж буде віддавати. Хто кому готовить - то питання узгодженості.
Якщо жінка бачить своє призвання лише в масажі, піднести капці, і усміхатись - то це її право. Але це зовсім не означає що то є вершина щастя для іншої жінки. Для мене це було б саме прислуговувати, бо крім описаного тобою, я ще хочу ходити на роботу, щоб реалізувати себе в соціумі, я ще хочу мати колег, друзів, приятелів. Я не хочу закривати себе в рамках дому чи спа-салону. Я впевнена, що будучи багатою я б все рівно працювала б, просто можливо виконувала б більш цікаву для мене роботу, а може і ні, можливо і навпаки.

У моєї колеги ситуація. Помер тато і на неї звалився його бізнес. А там потрібно ось саме те твоє "пахать" і не з ранку до вечора, а всю добу, як це робив її тато. І от вибір... А допустим, що це був не тато, а чоловік (у неї він до речі теж помер, вона 30-річна вдова зі спадком). І що ти тут скажеш? По описаним тобою причинам їй шукати чоловіка не потрібно, бо вона забезпечена. Хе, хе. І просто працювати теж не може, бо бізнес не терпить просто праці. Ти порадиш шукати чоловіка щоб перебрав на себе бізнес першого чоловіка? user posted image А якщо вона вміє лише подавати капці і робити масаж і не навчилась працювати? То що їй робити? Стати бідною, щоб шукати собі багатого чоловіка? Бо з таким підходом у неї є всі шанси саме на це. user posted image
PMEmail Poster
АААЖенщина
Отправлено: Апр 18 2016, 21:25
Quote PostQuote Post

Как у себя дома

Где ты? Member Offline

Цитата (Злючка Ведьмочка @ Апр 17 2016, 22:10)
У моєї колеги ситуація. Помер тато і на неї звалився його бізнес. А там потрібно ось саме те твоє "пахать" і не з ранку до вечора, а всю добу, як це робив її тато. І от вибір... А допустим, що це був не тато, а чоловік (у неї він до речі теж помер, вона 30-річна вдова зі спадком). І що ти тут скажеш? По описаним тобою причинам їй шукати чоловіка не потрібно, бо вона забезпечена. Хе, хе. І просто працювати теж не може, бо бізнес не терпить просто праці. Ти порадиш шукати чоловіка щоб перебрав на себе бізнес першого чоловіка? user posted image А якщо вона вміє лише подавати капці і робити масаж і не навчилась працювати? То що їй робити? Стати бідною, щоб шукати собі багатого чоловіка? Бо з таким підходом у неї є всі шанси саме на це. user posted image

даже если она умеет пахать, не факт что она умеет вести бизнес...
PMEmail Poster
Злючка ВедьмочкаЖенщина
Отправлено: Апр 18 2016, 23:01
Quote PostQuote Post

хурделиця форуму

Где ты? Member Offline

Цитата (ААА @ Сегодня, 21:30)
даже если она умеет пахать, не факт что она умеет вести бизнес...

то хай не псєшит, а вчиться.... user posted image
PMEmail Poster
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Topic Options Страницы: (6) « Первая ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Текстовая версия