Страницы: (35) [1] 2 3 ... Последняя »  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Финал национального отбора, Евровидение 2016

Мой выбор
Brunettes Shoot Blondes [ 1 ]  [2.17%]
НеАнгелы [ 0 ]  [0.00%]
The Hardkiss [ 10 ]  [21.74%]
Джамала [ 18 ]  [39.13%]
SunSay [ 10 ]  [21.74%]
Pur: Pur [ 5 ]  [10.87%]
затрудняюсь ответить [ 2 ]  [4.35%]
Всего голосов: 46
Гости не могут голосовать 
Christie'sЖенщина
Дата Фев 21 2016, 14:01
Quote PostQuote Post

Открытое сердце

Из: Киев

Где ты? Member Offline

Награды: 8

Всем привет!

Вот и наступил день финала, страна сделает свой выбор!

Опрос будет открыт после выступления всех претендентов, авось после постановок смените своего фаворита wink.gif

Смотрим и комментируем )

19:00 Прямой эфир СТБ или Первый UA

PMEmail Poster
BadDancerМужчина
Дата Фев 21 2016, 16:57
Quote PostQuote Post

Обжился

Где ты? Member Offline

Якою б гарною не була постановка, вона не додасть і не відніме ані таланту виконавця, ані щирості пісні.
Сам голосуватиму за Джамалу, і всіх запрошую. Бо її пісня серцем написана і серцем виконується, і цей образ сьогоднішньої України важливіший примарних шансів на перемогу чергового стандартного волання про любов, мир та дружбу. Ну мені так бачиться. Плюс її очевидна вокальна перевага.
PMEmail Poster
СнежинкаЖенщина
Дата Фев 21 2016, 17:16
Quote PostQuote Post

Гуру

Из: Город А

Где ты? Member Offline

Награды: 14

Переслуховувала фіналістів. Приспів пісні у Джамали на кримсько-татарській мові?
PMEmail Poster
TaoЖенщина
Дата Фев 21 2016, 17:32
Quote PostQuote Post

Обжился

Где ты? Member Offline

Награды: 1

Цитата (Лена снежинка @ Фев 21 2016, 16:13)
Переслуховувала фіналістів. Приспів пісні у Джамали на кримсько-татарській мові?

Так rolleyes.gif
PMEmail Poster
TaoЖенщина
Дата Фев 21 2016, 17:32
Quote PostQuote Post

Обжился

Где ты? Member Offline

Цитата (BadDancer @ Фев 21 2016, 15:54)
Сам голосуватиму за Джамалу, і всіх запрошую. Бо її пісня серцем написана і серцем виконується, і цей образ сьогоднішньої України важливіший примарних шансів на перемогу чергового стандартного волання про любов, мир та дружбу. Ну мені так бачиться. Плюс її очевидна вокальна перевага.

Я теж не розумію цих розрахунків яке місце ми посядемо. Це неважливо. В минулі роки наші учасники посідали високі місця, але ми навіть не знали їх імен, не дивились, не вболівали і взагалі не цікавились. У цьому році я національний балаган дивилась лише заради Джамали. І той європейський балаган теж подивлюсь, якщо вона там буде виступати.
PMEmail Poster
ЦерберЖенщина
Дата Фев 21 2016, 18:18
Quote PostQuote Post

Эксперт

Где ты? Member Offline

А я завжди дивлюся Євробачення, але тільки фінальну частину. Заради голосування.
І завжди переживала за наших. А іноді мені було соромно за них. як наприклад, за Пономарьова.
І завжди не розуміла, по яких критеріях там обирали переможців.
Зокрема, мене абсолютно не вразила Молитва, а пісню-переможця минулого року не пам'ятаю.

А ще завжди дивуюсь, коли букмекери заздалегідь безпомилково вгадують переможця. Чи вони такі потужні цінителі музики?
PMEmail Poster
МасёкМужчина
Дата Фев 21 2016, 18:37
Quote PostQuote Post

КотоМэн )

Где ты? Member Offline

Награды: 5

Цитата (Christie's @ Фев 21 2016, 13:58)
....Смотрим и комментируем )

19:00 Прямой эфир СТБ или Первый UA

Пасибки , Крисс, за труды! give_rose.gif
Надеюсь не опоздать к началу. rolleyes.gif
PM
МасёкМужчина
Дата Фев 21 2016, 19:07
Quote PostQuote Post

КотоМэн )

Где ты? Member Offline

Цитата (BadDancer @ Фев 21 2016, 16:54)
....Сам голосуватиму за Джамалу....

Аналогично!.В первую очередь - за ее шанс [Показать/Скрыть]
быть услышанной.

[Показать/Скрыть]
Рефат Чубаров
9 ч · Киев ·
Знаю, що перемога Джамали на Євробаченні - 2016 буде свідчитиме про високий рівень музичної культури України!
Але знаю і те, що перемога Джамали на Євробаченні - 2016 продемонструє також всьому світові колосальний моральний дух української політичної нації, що об'єднана в боротьбі проти агресора - Росії ...
У російських ЗМІ, а також в підконтрольних Москві ЗМІ на територіях інших держав, розв'язана справжня психологічна війна, спрямована на приниження Джамали ...
Російські шовіністи - від обивателів до потворних московських політиків - в жаху від того, що переможцем Євробачення - 2016 може виявитися українська / кримська співачка Джамала ...
На жаль, громадяни України - мешканці українського Криму, тимчасово окупованого Росією, не зможуть завтра, 21 лютого 2016 року, брати участь в голосуванні на національному фінальному відборі Євробачення - Україна ...
Вжиті мною і моїми колегами зусилля, щоб забезпечити голосування жителів окупованого Криму, не увінчалися успіхом. Російські компанії, які здійснюють телефонний зв'язок в окупованому Криму, навідріз відмовилися в забезпеченні голосування жителями Криму.
У зверненнях, одержуваних мною з Криму, громадяни України - люди різних національностей, просять мене, щоб я від їх імені закликав усіх, хто живе на материковій Україні, проголосувати 21 лютого 2016 роки за Джамалу - безперечну фаворитку серед конкурсантів фінального відбору Євробачення - Україна.
Голосуємо за Джамалу!
Крим - це Україна!
Голосуємо за Україну!
Знаю, что победа Джамалы на Евровидении – 2016 явится признанием действительно высокого уровня музыкальной культуры Украины!
Но знаю и то, что победа Джамалы на Евровидении – 2016 продемонстрирует всему миру высочайший моральный дух украинской политической нации, объединившейся в борьбе против агрессора – России…
В российских СМИ, а также в подконтрольных Москве СМИ на территориях иных государств, развязана настоящая психологическая война, направленная на принижение Джамалы…
Российские шовинисты – от обывателей до юродствующих московских политиков - в ужасе от того, что победителем Евровидения – 2016 может оказаться украинская/крымская исполнительница Джамала…
К сожалению, граждане Украины – жители украинского Крыма, временно оккупированного Россией, не смогут завтра, 21 февраля 2016 года, участвовать в голосовании на национальном финальном отборе Евровидение – Украина…
Предпринятые мною и моими коллегами усилия, чтобы обеспечить голосование жителей оккупированного Крыма не увенчались успехом. Российские компании, обеспечивающие телефонную связь в оккупированном Крыму, все наотрез отказались в проведении голосования жителями Крыма.
В обращениях, получаемых мной из Крыма, граждане Украины – люди разных национальностей, просят меня, чтобы я от их имени призвал всех, кто живет на материковой Украине, проголосовать 21 февраля 2016 года за Джамалу - бесспорную фаворитку среди конкурсантов финального отбора Евровидение – Украина.
Голосуем за Джамалу!
Крым – это Украина!
Голосуем за Украину!
PM
МасёкМужчина
Дата Фев 21 2016, 19:51
Quote PostQuote Post

КотоМэн )

Где ты? Member Offline

Цитата (Цербер @ Фев 21 2016, 18:15)
А я завжди дивлюся Євробачення, але тільки фінальну частину. Заради голосування...

Привеет! biggrin.gif Я тоже финал лю смотреть, когда там наши....
PM
КсенияЖенщина
Дата Фев 21 2016, 19:54
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

всем привет
PMEmail Poster
Татьян@Женщина
Дата Фев 21 2016, 19:54
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

Награды: 2

Привет всем! Приятного вечера, надеюсь постановки не разочаруют user posted image
Болею за Джамалу)
Судя по программе, 6 выступлений решили растянуть на 2 часа, так что будет много болтологии)))
PMEmail Poster
МасёкМужчина
Дата Фев 21 2016, 19:55
Quote PostQuote Post

КотоМэн )

Где ты? Member Offline

Крис! Я брошу околоевросплетни? Пока не началось...
[Показать/Скрыть]
PM
МасёкМужчина
Дата Фев 21 2016, 19:56
Quote PostQuote Post

КотоМэн )

Где ты? Member Offline

[Показать/Скрыть]

Босния и Герцеговина презентовала свою конкурсную песню! И поют на своем родном языке
PM
МасёкМужчина
Дата Фев 21 2016, 19:57
Quote PostQuote Post

КотоМэн )

Где ты? Member Offline

Андрей Данилко: "Ситуация в стране такова, что было бы странно сейчас появиться в образе Сердючки"
http://fakty.ua/212933-andrej-danilko-situ...raze-serdyuchki
PM
ЛюсяЖенщина
Дата Фев 21 2016, 19:58
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

Цитата (Tao @ Фев 21 2016, 16:29)
Я теж не розумію цих розрахунків яке місце ми посядемо. Це неважливо. В минулі роки наші учасники посідали високі місця, але ми навіть не знали їх імен, не дивились, не вболівали і взагалі не цікавились. У цьому році я національний балаган дивилась лише заради Джамали. І той європейський балаган теж подивлюсь, якщо вона там буде виступати.

я все таки не називала б наш відбір балаганом...

добрий вечір всім!
PM
ЛидияЖенщина
Дата Фев 21 2016, 19:58
Quote PostQuote Post

Гуру

Из: киев

Где ты? Member Offline

Привет! Приготовила три телефона, хотя раньше никогда не голосовала, но за Джамалу буду!
PMEmail Poster
МасёкМужчина
Дата Фев 21 2016, 19:59
Quote PostQuote Post

КотоМэн )

Где ты? Member Offline

ИСЛАНДИЯ

20 февраля в Исландии состоялся финал национального отбора "Söngvakeppnin 2016", в котором был определен победитель, который отправится в Стокгольм представлять Исландию на Евровидении 2016.

После первого раунда голосования (50% жюри 50% телезрители), в суперфинал вышли две песни:
Alda Dís Arnardóttir - Now

Greta Salóme - Hear Them Calling

В итоге победу в отборе одержала певица Грета Саломе с песней "Hear Them Calling".

Она будет вновь представлять Исландию на Евровидении в Стокгольме, до этого певица выступала в конкурсе в 2012 году в дуэте
[Показать/Скрыть]
PM
LarisikЖенщина
Дата Фев 21 2016, 20:01
Quote PostQuote Post

CatWoman )

Где ты? Member Offline

Награды: 19

Всем приветы! user posted image
PMEmail Poster
СнежинкаЖенщина
Quote PostQuote Post

Гуру

Из: Город А

Где ты? Member Offline

Награды: 14

Цитата (Цербер @ Сегодня, 17:15)
як наприклад, за Пономарьова.
а за Пономарьова то чого?
Цитата (Цербер @ Сегодня, 17:15)
А ще завжди дивуюсь, коли букмекери заздалегідь безпомилково вгадують переможця. Чи вони такі потужні цінителі музики?

вони шамани biggrin.gif
[Показать/Скрыть]
я от люблю дивитися біатлон, а там на кожному етапі по декілька гонок, і навіть на першу букмекери дуже часто вгадують призерів, хоча ті можуть бути і не в топ-10, наприклад, а в попередній гонці взагалі фінішували десь за двадцяткою. кожен раз дивуюсь.

думаю, досліджують дуже уважно. + ще відгуки цих цінителів - знатоків, перегляди в інтернетах та ротації на радіо в їх країнах.

а ще, думаю, що вони самі набивають собі ціну, точніше - їхнім очікуваним переможцям. Про них ще до Євробачення частіше пишуть та розказують, більше якихось новин та цікавих фактів, розкривають секрети постановки та інше. Люди більше звертають увагу на таких розкручених співаків, і особливо вже на фіналі, адже про них говорять більше, ніж про інших.

Пам'ятаю минулого року, Катя Осадча робила репортаж про Євробачення, приділила увагу нашому від Молдови Романюті, а також майбутньому переможцю Земерльову.
PMEmail Poster
Татьян@Женщина
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

Награды: 2

Андрей переоделся)))) читает форумы))
PMEmail Poster
ElenaDelonЖенщина
Quote PostQuote Post

Гуру

Из: край чудес без кошмаров

Где ты? Member Offline

Награды: 11

Цитата (Tao @ Фев 21 2016, 16:29)
Я теж не розумію цих розрахунків яке місце ми посядемо. Це неважливо. В минулі роки наші учасники посідали високі місця, але ми навіть не знали їх імен, не дивились, не вболівали і взагалі не цікавились. У цьому році я національний балаган дивилась лише заради Джамали. І той європейський  балаган теж подивлюсь, якщо вона там буде виступати.

в цьому році національний відбір нарешті транслювався.. і це дало змогу багатьом виконавцям виконавцям показати себе широкій публіці , тому що деякі з них ніколи не виступали по національному телебаченню.
і також глядачі отримали змогу ознайомитися із новими групами.

а ви мене дуже здивували, назвавши балаганом конкурс українських пісень, особливо якщо взяти до уваги всі ваші попередні пости,в яких ви раділи, коли молодим українським командам давали змогу виступити у різноманітних проектах
PMEmail Poster
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Topic Options Страницы: (35) [1] 2 3 ... Последняя » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Текстовая версия