Страницы: (3) 1 [2] 3   ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ведущая шоу Оксана Марченко
Злючка ВедьмочкаЖенщина
Отправлено: Окт 4 2014, 22:10
Quote PostQuote Post

хурделиця форуму

Из: з самої Приісподньої

Где ты? Member Offline

Награды: 1

Цитата (Aries @ Сен 28 2014, 17:56)
не думаю, что Марченко выглядела бы хуже , не будучи публичным человеком )

а без грошиків? у злиднях? коли відриваєш від себе шматочок, щоб дитинці віддати? а сама їси лише хліб, та картоплю? Як би вона виглядала? І щоб шмотки були з секонхенду? і фарба для волосся дешева і не часто, бо часто купити не може і видна сивина? Така ж вродлива була б? Сумніваюсь я однако.

Вона вродливою була в молодості, природня врода. Але, якщо жінка не має можливості її підтримувати, безсонні ночі, постійна нервова напруга, відчуття безсилля, то врода кудись дівається.
PMEmail Poster
AriesЖенщина
Отправлено: Окт 4 2014, 22:26
Quote PostQuote Post

Эксперт

Где ты? Member Offline

Награды: 4

Цитата (Злючка Ведьмочка @ Окт 4 2014, 23:16)

Вона вродливою була в молодості, природня врода. Але, якщо жінка не має можливості її підтримувати, безсонні ночі, постійна нервова напруга, відчуття безсилля, то врода кудись дівається.

Вот не понимаю зачем говорить гадости о внешности человека , потому что его политические взгляды очень не нравятся . Неужели оттого, что кто-то скажет Марченко - жирная корова , кому-то полегчает и её муж кардинально изменит свою позицию ? )

То , что Марченко стала лучше выглядеть , чем в молодости ранней это факт . Но вот отношение к ней как к человеку, зная кто её кум и супруг , это уже иной вопрос .
PMEmail Poster
svetjuliaЖенщина
Отправлено: Окт 5 2014, 18:45
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

Награды: 3

user posted image
PMEmail Poster
ЛамбертовнаМужчина
Отправлено: Окт 5 2014, 19:31
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

Цитата (Злючка Ведьмочка @ Окт 4 2014, 23:16)

а без грошиків? у злиднях? коли відриваєш від себе шматочок, щоб дитинці віддати? а сама їси лише хліб, та картоплю? Як би вона виглядала? І щоб шмотки були з секонхенду? і фарба для волосся дешева і не часто, бо часто купити не може і видна сивина? Така ж вродлива була б? Сумніваюсь я однако.

Сейчас и женщины без особого достатка выглядят отлично.Знаю таких.На тюбик крема по 20 грив.и салаты из помидоров и огруцов хватит всем.Было бы желание следить за собой.Да и секонд хендах можно нормально одеться.У нас даже именитые отечественные дизайнеры туда наведываются.А вы думаете, на съёмках нет нервного напряжения,волнения или бессонных ночей,когда объявляешь результаты в 24.00 ?
PMEmail Poster
ЛамбертовнаМужчина
Отправлено: Окт 5 2014, 19:34
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

Цитата (Aries @ Окт 4 2014, 23:32)
Вот не понимаю зачем говорить гадости о внешности человека , потому что его политические взгляды очень не нравятся . Неужели оттого, что кто-то скажет Марченко - жирная корова , кому-то полегчает и её муж кардинально изменит свою позицию ? )

То , что Марченко стала лучше выглядеть , чем в молодости ранней это факт . Но вот отношение к ней как к человеку, зная кто её кум и супруг , это уже иной вопрос .

biggrin.gif Поддерживаю мнение,но насчет молодости- это уж как кому.Мне она в молодости не хуже выглядела,чем сейчас
user posted image
PMEmail Poster
КадеточкаЖенщина
Отправлено: Окт 5 2014, 20:05
Quote PostQuote Post

Как у себя дома

Из: Днепр-Днепропетровск

Где ты? Member Offline

Цитата (Ламбертовна @ Окт 5 2014, 20:40)
biggrin.gif Поддерживаю мнение,но насчет молодости- это уж как кому.Мне она в молодости не хуже выглядела,чем сейчас
user posted image

Это Марченко???? swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Вообще не узнать! Мне сначала показалось, что это совсем юная Денисова wacko.gif Да уж, сейчас не в пример красивей Оксанка. Расцвела, аки майская роза! Так что таки да, ей деньжата помогли стать такой, какая она есть. Но какая разница из-за чего она стала прекрасной, я лично просто отношусь к этому, как к данности. И любуюсь ею. blush2.gif
PMEmail Poster
Злючка ВедьмочкаЖенщина
Отправлено: Окт 9 2014, 08:39
Quote PostQuote Post

хурделиця форуму

Где ты? Member Offline

Цитата (Aries @ Окт 4 2014, 23:32)

а де у мене хоч слово про політику?

Ти напиши в чому я не права? Зараз Марченко вродлива, але відчувається що до цього прикладено масса різних зусиль і тому її врода дещо штучна, на відміну від тієї, коли вона була ведучою і простенькою. Її врода була не стільки в рисах обличчя (хоча і вони були бездоганні), скільки у виразі очей, абаянію, симпатичності, у неї був дуже доброзичливий образ в цілому. А зараз пішов акцент на відсутності зморщок, які притаманні у цьому віці, пишності грудей, дорогого макіяжу і одягу. Забери від неї все це і добав трішки страждань і вроду як рукою змите. І це стосується не лише Марченко, а будь-яку людину.

На даний момент як на мене вона виглядає не стільки красивішою від інших, скільки дорожчою. І політика тут взагалі не до чого.
PMEmail Poster
Злючка ВедьмочкаЖенщина
Отправлено: Окт 9 2014, 08:48
Quote PostQuote Post

хурделиця форуму

Где ты? Member Offline

Цитата (Ламбертовна @ Окт 5 2014, 20:37)
Сейчас и женщины без особого достатка выглядят отлично.Знаю таких.На тюбик крема по 20 грив.и салаты из помидоров и огруцов хватит всем.Было бы желание следить за собой.Да и секонд хендах можно нормально одеться.У нас даже именитые отечественные дизайнеры туда наведываются.А вы думаете, на съёмках нет нервного напряжения,волнения или бессонных ночей,когда объявляешь результаты в 24.00 ?

Все це є - і безсонні ночі, після яких спокійнісенько лягаєш у своє комфортне ліжечко і відсипаєшся, а вранці тобі подають каву у ліжко (це я образно), а потім над тобою працює кілька наганял краси.

Так, погоджуюсь, що будь яка жінка може слідкувати за своєю зовнішністю, якщо їй цього хочеться. Це ключові слова. Можливо важко буде зрозуміти, бо хто прожив легке життя не зрозуміє, що для того, щоб цього хотіти потрібна душевна енергія, щоб був інтерес до своєї зовнішності. Ось про це я і говорила у пості вище. А якщо твоє життя суцільна боротьба то за виживання, то зі злиднями, то за життя дитини, то за чоловіка, плюс до цього нема можилвості реалізувати свій потенціал іт.д., то бажання слідкувати за собою не з"являється. Але якщо у цей час ХТОСЬ тобою займається, то ось і виходить О.М.
PMEmail Poster
ЛамбертовнаМужчина
Отправлено: Окт 9 2014, 15:51
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

Здесь темы спойлеров нет, тогда выложу в тему Оксаны, всё-таки Оксана на фото
My Webpage
PMEmail Poster
S.K.Y.Мужчина
Отправлено: Окт 10 2014, 08:07
Quote PostQuote Post

Из: Ukraine

Где ты? Member Offline

Награды: 14

Ламбертовна, а кто там на фото, не узнаешь ? ph34r.gif
я только Бабака узнал secret.gif
PM
КадеточкаЖенщина
Отправлено: Окт 11 2014, 15:10
Quote PostQuote Post

Как у себя дома

Из: Днепр-Днепропетровск

Где ты? Member Offline

Цитата (S.K.Y. @ Окт 10 2014, 09:13)

Я тоже, кстати, никого не узнала ))))))
И что-то меня ребята с фото ну совсеееем не трогают за душу... wacko.gif
PMEmail Poster
Злючка ВедьмочкаЖенщина
Отправлено: Окт 11 2014, 19:57
Quote PostQuote Post

хурделиця форуму

Где ты? Member Offline

Цитата (Aries @ Вчера, 19:02)
Злая ведьмочка , держать себя в форме может каждый , вне зависимости от того , имеются большие деньги или нет . Просто нужно не лениться, не жрать целыми днями пирожки (ну или вечерами) , а делать элементарные упражнения , приседать регулярно , а не раз в месяц, и гантельки тягать . Всё это можно делать дома .

можливо комусь це і потрібно, а мені ні. Я можу їсти скільки захочу, коли захочу, і що захочу і форми тіла не втрачаю. Все як положено кожні 10 років, як і всі люди набираю парочку кілограм і тримаю їх 10 років. Але мова не про це. Я про те, що наш внтрішній стан, стан здоров"я відбивається на твоєму виразу обличчя, на твоїй шкірі, волосся, нігтів. Я про те, що якщо у тебе від постійного терпіння і мовчання піджаті губи, ти можеш їх зробити пишнішими за допомою ботоксу чи ще чогось, якщо у тебе ріденьке волосся та ще й масніє швидко, ти можеш купувати якісні шампуні, чи креми, чи маски і т.д. Тобто, щоб доглядати за собою, крім "не жрать" потрібні гроші. Та навіть що "не жратьб" теж потрібні гроші. Є люди, для яких їжа складається лише з картоплі, хліба, молока. А купити на салатік чи ще на якусь корисну річ, грошей нема. Таке зубожіння населення як в нашій країні, то дивно як наші жінки взгалі якось виглядають.

А відговорка по тіпу "не жрать" - так, як правило говорять ті, хто все ще виглядає нормально від природи, або має гроші і йому здається, що це легко. Спробуйте обмежити себе на рік в грошах і ви зрозумієте про що я. Щоб виглядати гарною, ось , гнаприклад, як Марченко потрібні гроші і хоча б відносний спокій в душі.
PMEmail Poster
AriesЖенщина
Отправлено: Окт 11 2014, 22:28
Quote PostQuote Post

Эксперт

Где ты? Member Offline

Цитата (Злючка Ведьмочка @ Окт 11 2014, 21:03)
чи креми, чи маски і т.д. Тобто, щоб доглядати за собою, крім "не жрать" потрібні гроші. спокій в душі.

так я ж і не заперечую, що для підтримки зовнішнього вигляду (косметика, парфум, фарба для волосся і таке інше) треба гроші . Кажу, що крім декоративки на фейсі , м"язи потрібно тренувати постійно , тому що тільки фізичне навантаження робить тілесні рельєфи гарними та привабливими і скидання зайвої ваги тут ні до чого ( звісно, кому потрібно , той нехай скидає) . Це взагалі хибна думка "я і так не повна, то й навіщо себе змушувати катувати вправами" ))) І спокій теж потрібен, так .
PMEmail Poster
СнежинкаЖенщина
Отправлено: Окт 19 2014, 17:35
Quote PostQuote Post

Гуру

Из: Город А

Где ты? Member Offline

Награды: 14

Цитата (Ламбертовна @ Окт 9 2014, 15:57)
Здесь темы спойлеров нет, тогда выложу в тему Оксаны, всё-таки Оксана на фото

видимо те, кто прошёл в этап "песни под рояль", всех узнала, имён не помню biggrin.gif
PMEmail Poster
Дочь_АптекаряЖенщина
Отправлено: Окт 21 2014, 00:43
Quote PostQuote Post

*МЕСТНЫЙ ДИКТАТОР*

Где ты? Member Offline

Награды: 5

Цитата (Ламбертовна @ Окт 5 2014, 20:37)
А вы думаете, на съёмках нет нервного напряжения,волнения или бессонных ночей,когда объявляешь результаты в 24.00 ?

Прям аж пожалеть её захотелось. Как же она, бедняжка, с такими проблемами справляется. А как она переживала, когда её дача сгорела или когда какие-то люди (с) возле её дома шумели и ворота попортили... Тяжелая жизнь у дамочки.
PMEmail Poster
LinaЖенщина
Отправлено: Окт 21 2014, 07:58
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

Цитата (Леночка @ Окт 21 2014, 00:49)
Прям аж пожалеть её захотелось. Как же она, бедняжка, с такими проблемами справляется. А как она переживала, когда её дача сгорела или когда какие-то люди (с) возле её дома шумели и ворота попортили... Тяжелая жизнь у дамочки.

А тебе от собственной желчи ещё не поплохело?
PMEmail Poster
Дочь_АптекаряЖенщина
Отправлено: Окт 21 2014, 12:40
Quote PostQuote Post

*МЕСТНЫЙ ДИКТАТОР*

Где ты? Member Offline

Награды: 5

Цитата (Lina @ Окт 21 2014, 09:04)
А тебе от собственной желчи ещё не поплохело?

эта ветка посвящена Оксане Марченко.
PMEmail Poster
LarisikЖенщина
Отправлено: Окт 21 2014, 14:01
Quote PostQuote Post

CatWoman )

Где ты? Member Offline

Награды: 19

Цитата (S.K.Y. @ Окт 10 2014, 08:13)

А я еще узнала мальчика-шахтера. rolleyes.gif
PMEmail Poster
svetjuliaЖенщина
Отправлено: Ноя 9 2014, 08:50
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

1 прямой эфир

user posted image

user posted image
PMEmail Poster
ЦерберЖенщина
Отправлено: Ноя 11 2014, 14:05
Quote PostQuote Post

Эксперт

Где ты? Member Offline

Ничччего ни разу не изменилось в роли ведущей Оксаны. Глупые вопросы, на которые исполнители теряются, что ответить. Любование собой, любимой, зашкаливает. Убогий, ограниченный текст. Непонятно, то-ли в уши ей такой текст дудят, а она его слепо копирует. То-ли импровизация Оксанина такая куцая.
Ну хоть платье на этот раз достойное - элегантное, в меру креативное, слегка винтажное, как сейчас в моде. Может, костюмера заменили?
PMEmail Poster
svetjuliaЖенщина
Отправлено: Ноя 16 2014, 14:37
Quote PostQuote Post

Гуру

Где ты? Member Offline

2-ой прямой эфир

user posted image

user posted image
PMEmail Poster
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Topic Options Страницы: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Текстовая версия